SATIŞ SONRASINDA ZİRVE!

1990 yılından bu yana satış sonrası verdiğimiz servis ve yedek parça temini konusunda zirvedeyiz...

Avcılar Otomotiv Sanayi Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1990 yılında İstanbul Avcılar'da Fiat yetkili servisi olarak hizmet vermeye başladık. Tüm dünyada konforu, teknolojisi ve benzersiz sürüş keyfiyle kendini kanıtlamış FİAT markasının yetkili servisi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edindik.

1990 yılından bu yana Gümüşpala Mahallesi Londra Asfaltı No: 186 Avcılar, İstanbul adresinde, 50 kişilik dinamik, güvenilir ve işinde uzmanlaşmış eğitimli kadromuz ile FİAT kullanıcılarını kaliteli hizmet anlayışıyla tanıştırmak için “ilk günkü özenle” çalışıyoruz.

27 yılı aşkın bir süre TOFAŞ / FIAT marka araçlara TSE 12047 belgeli olarak satış sonrası yetkili teknik servis ve 2.el satış olarak hizmet vermekteyiz. Yeni yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla şirketimiz; 2400 m2 kapalı 1800 m2 açık alanda en son teknoloji ekipmanı geniş yedek parça stoku, 50 kişilik eğitimli ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermekteyiz.